Trakyaliyiz.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. İnternet Haberleri
  4. »
  5. Bunu da Fark Edersin Be! İsim Hakkı Başkasınca Alınan The Day Before Ertelendi

Bunu da Fark Edersin Be! İsim Hakkı Başkasınca Alınan The Day Before Ertelendi

admin admin -
37 0

Yılın en çok beklenen oyunlarından olan The Day Before’dan bir erteleme haberi daha geldi. Daha önce de birkaç kez ertelenmiş olan oyunun bu seferki ertelenme sebebi ise ismi bir başkasının alması!

The Day Before ilk duyuru videosundan bu yana oyuncuların radarında.

Ancak The Day Before’un başı beladan kurtulmuyor.

Geçtiğimiz yıl duyurulan oyunun planlanan ilk çıkış tarihi mart ayını işaret ediyordu. Daha sonrasında oyun ertelenerek bu çıkış tarihi hazirana çekilse de ertelemelerin ardı arkası kesilmedi.

The Day Before bir kez daha ertelendi, sebebi ise oyunun isim haklarının bir başkasında olması!

Geliştiriciler tarafından yapılan açıklama ile The Day Before’un yeni çıkış tarihi 10 Kasım olarak açıklandı. Aynı açıklamada oyunun ertelenme sebebi olarak ise The Day Before adının haklarının ABD’de bir başkası tarafından hali hazırda alınmış olması! Geliştirici ekip açıklamalarında bu problemin üstesinden geleceklerine söz verdiler.

Oyunun Steam sayfası da kapatıldı.

Şu anda dahi oyuna Steam üzerinden erişmeye çalışan oyuncular direkt olarak ana sayfaya yönlendiriliyor. Bakalım geliştiriciler bu problemlerin üstesinden gelip oyunu söz verdikleri tarihte bizlere sunmayı başarabilecekler mi?

Yazıyı Nasıl Buldunuz post
İlgili Makalemizi İnceleyin  NASA'nın İcadı Olduğunu Duyunca 'Ne Alaka' Diyeceğiniz Gündelik Hayatınızın Parçası Olan 11 İlginç Buluş

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir