Trakyaliyiz.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. İnternet Haberleri
  4. »
  5. Neil Druckmann The Last of Us ve Uncharted’ın Akıbeti Hakkında Konuştu

Neil Druckmann The Last of Us ve Uncharted’ın Akıbeti Hakkında Konuştu

admin admin -
47 0

Yeni The Last of Us ve Uncharted oyunları için gözümüz yollardayken sevilen serilerin akıbetleri hakkında Naughty Dog’un eş başkanı ve serilerde büyük emeği olan Neil Druckmann’dan açıklamalar geldi. Peki bu oyun serileri için yolun sonuna mı gelindi?

Kaynak: https://www.buzzfeed.com/natashajokic…

Uncharted ve The Last of Us serilerinin oyun dünyasında yarattıkları etki hepimizin malumu.

PlayStation çatısı altında, Naughty Dog tarafından geliştirilen serilerin kimi oyunları daha sonrasında PC için de çıkış yaptılar. Hem PlayStation, hem de Naughty Dog’un elindeki en güçlü kozlardan olan serilerin devam oyunları da elbette oyuncular tarafından merakla bekleniyor.

Sevilen serilerin devam edip etmeyeceğinin yanıtını ise Neil Druckmann verdi. Uncharted hayranları için haberler pek de iyi değil.

Buzfeed’e konuşan Druckmann ‘Uncharted bizim için delicesine başarılıydı. Uncharted 4 en çok satan oyunlarımızdan biri oldu. Hikayeye son fırça darbemizi koyduk ve işimizin bittiğini söyleyebiliriz. Farklı projelerle ilgileniyoruz.’ açıklamasıyla Uncharted serisi için yolun sonunun geldiğinin mesajını verdi.

Peki The Last of Us için durum ne? Yeni The Last of Us oyunları görecek miyiz?

Şimdilerde dizi uyarlamasıyla ortalığı kasıp kavuran serinin satışları yapımla birlikte tekrar yukarı doğru ivmelendi. Sevilen seri hakkında Neil Druckmann ‘sevgiye dair evrensel bir mesaj’ işleyebilecekleri bir hikaye bulabildikleri takdirde bu hikayeyi anlatmaya hazır olduklarını belirtti. Kısacası yeni The Last of Us oyunları için umutlar tükenmiş değil.

The Last of Us için bir çok oyunculu oyunun da yolda olduğunu hatırlatmakta fayda var.

Henüz geliştirme aşamasında olan yapım için elimizde konsept görseller olsa da henüz projeye dair net detaylara sahip değiliz. Naughty Dog’un bu çok oyunculu oyunun ardından seriyi ne şekilde ilerleteceğini ise zaman gösterecek.

Yazıyı Nasıl Buldunuz post
İlgili Makalemizi İnceleyin  Bilim İnsanlarına Göre Satürn'ün Karla Kaplı Uydusunda Garip Şeyler Oluyor!

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir