Trakyaliyiz.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gezi & Seyahat
  4. »
  5. Otelin Açık Büfesinde Görmeye Oldukça Alışkın Olduğumuz 9 Tip

Otelin Açık Büfesinde Görmeye Oldukça Alışkın Olduğumuz 9 Tip

admin admin -
47 0

Otel açık büfeleri, seyahat edenler için sıklıkla vazgeçilmez bir ziyafet noktasıdır. Yüzlerce farklı yemek ve içecek seçeneği sunan bu büfeler, tüm dünyada seyahat edenlerin gözdesi haline gelmiştir. Ancak otel açık büfeleri, yalnızca yemekleriyle değil, buraya gelen misafirleriyle de dikkat çekmektedir. Kimileri kahvaltı keyfi için tercih ederken, kimileri de öğle veya akşam yemeği için gelmektedir. Peki otel açık büfelerinde hangi tiplerle karşılaşırız?

1. Yemekleri Tartanlar

Bu tip misafirler, büfede sunulan her yemeği inceleyip tadına bakarlar. Yemekleri karşılaştırıp, hangi yemeğin daha lezzetli olduğuna karar vermek için uzun süreler harcayabilirler.

2. Selfie Çekenler

Bu tipler, otel açık büfesinin manzarasını yakalamak için kendi fotoğraflarını çekerler. Yemekleri yeme yerine, fotoğraflarını paylaşmak için çekerler.

3. Erkenci Kuşlar

Bu tipler, büfe açıldığında hemen orada olup, tüm yemekleri ilk alan kişilerdir. Bu yüzden diğer misafirlerin bazı yemekleri kaçırmasına neden olabilirler.

4. Sadece Tatlı Yiyenler

Bu tip misafirler, otel açık büfesinde sadece tatlı tüketen kişilerdir. Kahvaltıda bile tatlı yeme tercihleri olabilir.

5. Yalnız Gezenler

Bu tipler, otel açık büfelerinde yalnız başlarına yemek yiyen insanlardır. Bu durumda kitap okuyabilirler ya da manzara izleyebilirler.

6. Tabağı Dolduranlar

Bu tipler, tabaklarını tekrar tekrar doldurarak büfeden çok fazla yemek alırlar. Bu davranışları, diğer misafirlerin yemek almalarını da kısıtlayabilir.

7. Sadece Kahve İçenler

Bu tipler, otel açık büfesine sadece kahve içmek için gelen insanlardır. Kahvelerini alıp, manzara eşliğinde keyif yapabilirler.

8. Sağlıklı Beslenenler

Bu tip misafirler, otel açık büfesinde sağlıklı yiyecekler seçen insanlardır. Salata, sebze, meyve gibi besinleri tercih ederler.

9. Yemeği Odasına Götürenler

Bu tipler, otel açık büfesinde yemeklerini alıp, odalarına götüren insanlardır. Bu davranışları bazen yiyecekleri büfede tükenmesine neden olabilir.

Yazıyı Nasıl Buldunuz post
İlgili Makalemizi İnceleyin  Otelde Instagram’a Post Attıracak Alanları Bulma Rehberi Ayağınıza Geldi!

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir