Trakyaliyiz.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. İnternet Haberleri
  4. »
  5. Oyun İsteği Yayıncıyı Çıldırttı: “Oyun Oynayan Bir Kaltak Gibi mi Görünüyorum”

Oyun İsteği Yayıncıyı Çıldırttı: “Oyun Oynayan Bir Kaltak Gibi mi Görünüyorum”

admin admin -
114 0

Genelde oyun yayınlarıyla bildiğimiz dünyanın en büyük canlı yayın platformlarından olan Twitch’te bir yayıncı izleyicilerinden gelen ‘oyun oynaması’ yönündeki istekler yüzünden adeta delirdi!

Kaynak: https://www.dexerto.com/entertainment…

Öncelikle sizleri konumuzun başrolü olan, Twitch’te “MISSPBJ” adıyla yayınlarını sürdüren içerik üreticisiyle tanıştıralım.

Jill adlı yayıncı Twitch’te 126 bini aşkın takipçiye sahip. Bunun yanında YouTube kanalı da bulunan yayıncı bu kanatta ise pek aktif değil. Twitch yayınlarının neredeyse tamamının da ‘Sadece Sohbet’ kategorisinde olduğunu belirtmekte fayda var.

Kendisi bu Twitch yayınlarında genelde takipçileri ile sohbet ediyor.

Kimi zaman yerinden kalkıp dans ediyor, kimi zaman ise sohbetin koyulaştığı anlar oluyor. Ancak geçtiğimiz günlerde bir yayın sırasında yayıncı izleyicilerinden birine karşı deyim yerindeyse açtı ağzını yumdu gözünü.

Ancak geçtiğimiz günkü yayınında takipçilerine karşı kullandığı ifadelerle herkesi şok etti.

“Oyun oynayan bir kaltak gibi mi görünüyorum?”

Kendisinden oyun oynamasını isteyen izleyicilerine oyun oynayan bir tip olmadığını bu ifadelerle belirten yayıncı ayrıca bu isteklerle gelen takipçilerine ‘umarım ezilirsiniz’ gibi ifadeler de kullanarak sınırı aştı. Konu Twitter’a da taşındığında kimileri içerik üreticisine ne yapmasını gerektiğini söyleyenlere karşı haddini bildirdiği için hak verirken kimileri ise ettiği küfürler ve ifadeler sebebiyle Jill adlı yayıncıyı eleştiri yağmuruna tuttu.

Yazıyı Nasıl Buldunuz post
İlgili Makalemizi İnceleyin  Bir Araştırma Ekibi Hastalardaki Kanseri Tespit Etmek İçin Kullanılabilecek Bir Böcek Türü Olduğunu Keşfetti!

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir