Trakyaliyiz.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. İnternet Haberleri
  4. »
  5. Sırra Kadem Basan The Day Before İçin Yeni Açıklamalar Var: Geliştirici Ekip Sessizliğini Bozdu

Sırra Kadem Basan The Day Before İçin Yeni Açıklamalar Var: Geliştirici Ekip Sessizliğini Bozdu

admin admin -
109 0

Geçtiğimiz günlerde isim haklarından dolayı başı derde giren The Day Before, ardından Steam sayfasını da kaybederek adeta sırra kadem basmıştı. Geçtiğimiz saatlerde ise geliştirici ekip Fntastic, komik bir açıklama yaparak adeta mizah şöleni yaşattı.

Daha sonrasında Steam sayfası da kapatılmıştı.

Oyunun Steam sayfası açılmıyor ve istek listesinde üstüne basıldığında ise Steam ana sayfasına geri dönülüyordu. Bu durumda sonra dillere düşen geliştirici ekip Fntastic, yüreklere su serpen (!) bir açıklamada bulundu.

IGN özel röportajıyla duruma vakıf olduklarını bildirdiler.

Adeta ‘Biz dolandırıcı değiliz, merak etmeyin‘ şeklinde bir açıklama yapan geliştirici ekip, oyunun tam 4 senedir geliştirilmeye devam ettiğini söyledi. Kendilerine yöneltilen suçlamaların ağır olduğunu ve oyun çıktığında herkesin gerçekleri göreceğini yinelediler.

Tabii bu durumdan sonra oyunun akıbeti merak ediliyor.

Zaten 10 Kasım tarihine ertelenmişti. Bu süreç içerisinde hem isimdeki tescil olayı çözülecektir, hem de oyunun Steam sayfası geri getirilecektir. Eğer gerçekten dolandırıcı değillerse süreç bu şekilde işleyecek gibi gözüküyor.

Yazıyı Nasıl Buldunuz post
İlgili Makalemizi İnceleyin  NASA, ABD Savunma Bakanlığıyla Birlikte Dünya Yörüngesinde Nükleer Roket Testi Yapmayı Planlıyor!

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir