Trakyaliyiz.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. İnternet Haberleri
  4. »
  5. Steam’de Haftanın En Çok Satanları: İşte Dünya Genelinde Oyuncuların Tercihleri

Steam’de Haftanın En Çok Satanları: İşte Dünya Genelinde Oyuncuların Tercihleri

admin admin -
42 0

Steam’de geçtiğimiz haftanın en çok satan oyunları belli oldu. Steam Charts verilerine göre bu hafta dünya genelinde en çok satan oyun PUBG: Battlegrounds olurken Steam Deck liderliğini kaybetti.

PUBG: Battlegrounds liderliği ele geçirdi.

Geçtiğimiz yıl oynaması tamamen ücretsiz olan PUBG: Battlegrounds bununla birlikte oyuncu sayısını da elbette katladı. Oyun dünyasının en sevilen battle royale yapımlarından olan yapımın popülerliği de kolay elden gidecek gibi görünmüyor.

CS:GO da tahtını koruyor.

Valve’ın oyun dünyasını kökenden değiştiren efsanesi CS:GO’nun popülerliği yıllar geçtikçe azalmak şöyle dursun oyun hala yeni oyuncuları kendine çekmeyi başarıyor.

Steam Deck ise haftalar sonra listede gerilerde.

Gerilerde dediğimize bakmayın. Valve’ın el bilgisayarı Steam’in en çok satan üçüncü ürünü konumunda ve pek çok popüler oyunu da geride bırakmış vaziyette.

Apex Legends’ın yükselişi de devam ediyor.

Battle royale türünün en popüler yapımlarından Apex Legends hızlı yapısı ile dikkat çekiyor. Oynaması ücretsiz olan oyun türün sevenlerini kendine çekmeyi başarıyor.

Hogwarts Legacy ise daha çıkmadan listenin tepelerinde.

10 Şubat’ta çıkış yapan Hogwarts Legacy’nin ön satış rakamları geliştirici ve yayıncısının yüzünü güldürmeye devam ediyor. Ülkemizde 699 TL’lik ön satış fiyatı olan yapım Türkiye listesinde olduğu gibi globalde de en popüler oyunlar arasında.

Listenin kalanı ise ise şöyle:

  • FIFA 23

  • Red Dead Redemption 2

  • Lost Ark

  • Naraka: Bladepoint

  • Call of Duty: Modern Warfare II

Yazıyı Nasıl Buldunuz post
İlgili Makalemizi İnceleyin  Satışlar Patladı: The Last of Us Dizisi Sonrası Oyun Satışlarında Yüzde 300'ün Üzerinde Artış

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir