Trakyaliyiz.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Trakya Haberleri
  4. »
  5. Trakya Üniversitesi Diş Hekimliği Randevu Alma

Trakya Üniversitesi Diş Hekimliği Randevu Alma

admin admin -
117 0

Trakya Üniversitesi diş merkezinde ilk kez muayene olacak hastalar kimlikleri ile hasta kabul bölümünden kaydını yaptırıp, aldıkları sıra numarası ile aynı katta bulunan  Ağız, Diş ve Çene Radyolojisi bölümünde ilk muayenelerini yaptırabilirler. 

T.C. Trakya Üniversitesi Merkezde tedris üyelerinin yanı sıra araştırma görevlileri, uzmanlık öğrencileri ve yetişmen öğrencilerle muayeneler gerçekleştirilmektedir.

Trakya Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Diş Hastanesinden nasıl randevu alınır?

1.ADIM : Trakya Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesine İnternetten online olarak e-randevu başvurunuzu yapabilirsiniz. Randevu sisteminden almış olduğunuz randevuya gitmediğiniz takdirde belirli bir süre içerisinde başka bir randevu alamazsınız.

TRAKYA  DİŞ FAKÜLTESİ HASTANESİ ONLİNE RANDEVU AL


2.ADIM : Trakya Üniversitesi Diş Hastanesine Telefon İle Randevu Alabilirsiniz.

RANDEVU TELEFONU : (0284) 236 45 51

Hasta Randevu Danışma Hattı:  (0284) 236 45 51

Kliniklerimizde 13 yaş ve üzeri hastalar için hafta içi 09:00 – 12:00 ve 13.30 – 16:30 saatleri arasında, randevusuz ilk muayene yapılmaktadır. (Tomografi çekimleri olduğunda muayene saatleri acele hastalar haricinde sabah 11.30 – öğleden sonra 15.30’da sonlanmaktadır.)

İlk muayene sonrası verilen “Planlama Kağıdı“nda hastanın takip etmesi ihtiyaç duyulan bölümler sırası ile yazılmaktadır.

Hasta; İlk Muayene sonrası planlama kağıdında yer edinen bölümler için sırasıyla E-Randevu alacaktır. Bunun için Sisteme T.C. Kimlik No ile giriş yapması ve Randevu almak istediği bölüm ve zamanı seçmesi gerekmektedir. Randevu sonrası hastanın sistemde kayıtlı bulunan telefon numarasına bilgilendirme SMS’i gönderilecektir.

E-Randevu sisteminde yalnızca 1 bölüm için buluşma alınmaktadır. Bu yüzden en önce Planlama kağıdında ilk sırada yer edinen bölüm için randevu katılımı ve tedavi bittikten sonrasında planlama kağıdındaki sıralamaya müsait olarak bir sonraki bölüm için randevu katılımı gerekmektedir.

İlgili Makalemizi İnceleyin  En Popüler Trakya Plajları

Diş tedavilerinde belirli bir sıralamaya nazaran işlem yapıldığından dolayı, planlama kağıdındaki sıralamaya uyulmadığı takdirde randevu alınmış olsa bile tedavi uygulanmayacaktır.

Randevu iptal işlemi için E-Randevu sistemine T.C Kimlik no ile giriş yapıldıktan sonrasında “Randevu Geçmişi” sekmesinden “Randevu İptal ” işlemi yapılmaktadır.

5/5 - (1 vote)

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir