Trakyaliyiz.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. İnternet Haberleri
  4. »
  5. Valorant’ın 2023 Planları Paylaşıldı: Team Deathmatch, Yeni Ajan ve Çok Daha Fazlası

Valorant’ın 2023 Planları Paylaşıldı: Team Deathmatch, Yeni Ajan ve Çok Daha Fazlası

admin admin -
41 0

Riot Games oyun dünyasını kasıp kavuran rekabetçi FPS oyunları Valorant hakkında gelecek planlarını oyuncularla paylaştı. 2023 senesinde oyuncuları farklı oyun modları, ajanlar ve çok daha fazlası bekliyor.

2020 yılında çıkış yapan Valorant oyun dünyasını deyim yerindeyse salladı.

League of Legends ile oyun dünyasında dengeleri değiştiren Riot Games ustalığının yalnız MOBA türüyle sınırlı olmadığını Valorant ile kanıtladı. Dünya çapında milyonlarca oyuncuyu kendine bağlayan Valorant yeni sezona oldukça iddialı bir merhaba diyecek.

Geliştiriciler 2023’ün yol haritasını oyuncularla paylaştı.

2023 yılı için gelecek planlarını anlatan geliştirici ekip bizlere pek çok müjdeli haber de verdi. Yıl içerisinde farklı oyun modları göreceğimizin haberini veren geliştiriciler Team Deathmatch modunu da oyuna ekleyeceklerini söylediler. Ayrıca Tam Gaz adlı bir oyun modu da bu yıl içinde karşımıza çıkacak.

Tüm yenilikler oyun modlarıyla da sınırlı değil.

Geliştirici ekip aynı zamanda alıştığımız üzere yeni harita, ajan ve kaplamaların da 2023’te tam gaz devam edeceğini söyledi. Bunun yanında Valorant’ı her daim en iyiye doğru geliştirmeye devam edeceklerini söyleyen geliştiriciler oyunculardan gelen geri bildirimlere hassasiyetle yaklaştıklarını da eklediler.

Toksik davranışlara yeni sezonda da geçit yok.

Sesli ve yazılı sohbetteki olumsuz davranışlara karşı toleransları olmadığını dile getiren geliştiriciler bunun için yeni yollar arayışına devam ettiklerini ve mevcut sistemlerin de güçlendirileceğini söylediler.

Valorant’ın 2023 planlarına dair açıklanan tüm detaylara buradan ulaşabilirsiniz.👇

Yazıyı Nasıl Buldunuz post
İlgili Makalemizi İnceleyin  Zoru Sevenler Buraya: Xbox Game Pass'teki En İyi Souls Like Oyunlar

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir