Trakyaliyiz.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji Haberleri
  4. »
  5. Yapa Zeka ile Her Şeyin Üstesinden Gelebilirsiniz! Hayatınızı Kolaylaştıracak 10 Site

Yapa Zeka ile Her Şeyin Üstesinden Gelebilirsiniz! Hayatınızı Kolaylaştıracak 10 Site

admin admin -
41 0

Yapay zeka, hızla hayatın her alanında kendine yer ediniyor. Meslek fark etmeksizin her işte kullanılabilen yapay zekalar, gün içerisinde karşılaştığımız sorunlara da çözüm üretebiliyor. Sizler için çok popüler olmayan ama oldukça yararlı AI sitelerini derledik. Gelin bu sitelere hep birlikte bakalım.

Teknolojinin her geçen gün hızla gelişmesiyle insanların iş gücü de azalıyor. Yapay zeka sayesinde de birçok engel ortadan kalkıyor. İşte problemlerinize çözüm olacak yapay zeka siteleri ⬇️

1 – Krips

Krips’in yapay zekası sayesinde çevrimiçi aramalarınızda, toplantılarınızda arka planınızdan gelen seslerden kurtulabilirsiniz. Krips, görüşme sırasında ortaya çıkan gürültü, yankı gibi olumsuz engelleri ortadan kaldırarak daha sağlıklı bir iletişim süreci sunuyor.

KRIPS

2 – Cleanup Pictures

Gün içinde tasarım ile uğraşanların veya fotoğraf düzenlemeyi sevenlerin çok seveceği bir tarzda bir site. Cleanup Pictures ile fotoğraflarınızda görmek istemediğiniz nesneyi, yazıyı, insanları kolaylıkla silebilirsiniz. 

CLEANUP PICTURES

3 – Looka

Looka, yeni bir marka yaratmak isteyenlerin ihtiyacını tam anlamıyla karşılayacak. Siteye giriş yaptıktan sonra yapay zeka size markanızın adını, sektörünüzü ve nasıl bir tasarım istediğinizi soruyor ve ardından birçok logo, kurumsal kimlik gibi çalışmaları size sunuyor.

LOOKA

4 – Stockimg

Benzersiz tasarımlar oluşturmak istiyorsanız doğru adresteniz. Stockimg, kullanıcılarına duvar kağıdı, poster, logo gibi çeşitli kategorilerdeki içerikleri çok kısa bir sürede hazırlıyor. 

STOCKIMG

5 – Ocoya

Photoshop’u unutun sloganı ile öne çıkan marka, sosyal medya yönetiminizin tüm süreçlerini üstlenebilir. Tasarımdan planlamaya tüm işlerinizde size yardımcı olabilir. 

OCOYA

6 – Soundraw

Aklınızda müzik yapmak varsa ya da istediğiniz müziğe bir türlü ulaşamıyorsanız Soundraw, bu noktada size yardımcı olabilir. Siteye giriş yaptıktan sonra müziğinizin süresini, türünü, hızını seçtikten sonra saniyeler içinde müziğiniz hazır.

SOUNDRAW

7 – Vidyo

İlgili Makalemizi İnceleyin  Microsoft'un Oyun Değiştiren Yapay Zekâ Yatırımı

Vidyo, videolarını düzenleme konusunda size büyük bir destek sağlıyor. Uzun süreli videolarınızdaki önemli anları seçip sizin için kısa ve öz bir video hazırlıyor. Aynı zamanda site içerisinde birçok video düzenleme aracı da bulunuyor.

VIDYO

8 – Patterned

Tasarım sizin için vazgeçilmezse gün içerisinde birçok desen oluşturuyorsanız bu site sizin için oldukça kullanışlı olabilir. Patterned ile seçtiğiniz tarzda desenler çok kısa sürede elinizde. 

PATTERNED

9 – Synthesia

Synthesia, yazdığınız metinleri yapay zeka videolarına dönüştürmenizi sağlıyor. Yaratıcı kullanıldığında çok kullanışlı içerikler elde edebilirsiniz. 

SYNTHESIA

10 – Otter

Otter, çalışma veriminizi arttırmak amacıyla geliştirilmiş. Okul ve iş hayatınızda düzenli çalışmayı, not almayı, takvim oluşturmayı seviyorsanız çok seveceğiniz türden bir uygulama.

OTTER

Şunu da hatırlatalım listelediğimiz sitelerin hepsi ödemelerini dolar ile alıyor. 😥

Yazıyı Nasıl Buldunuz post

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir